Tarieven per 01-01-2020

 Enkel Prijs Taxi
max. 4 Personen
Retour Prijs Taxi
max. 4 Personen
Enkel Prijs Bus
max. 8 Personen
Retour Prijs Bus
max. 8 Personen
Zoetermeer-Schiphol57,00103,0075,00145,00
Schiphol-Zoetermeer62,50103,0080,00145,00
Zoetermeer-Rotterdam Airport42,5085,0060,00115,00
Rotterdam Airport-Zoetermeer42,5085,0060,00115,00
Zoetermeer-Den Haag Centrum45,0090,0062,50125,00
Zoetermeer-Scheveningen55,00110,0072,50145,00
Zoetermeer-Amsterdam115,00230,00150,00300,00

Voorwaarden:

U dient direct van A naar B vervoerd te worden.

U dient klaar te staan voor vertrek.

U dient deze ritten minimaal 24 uur van te voren te reserveren.